• S LÁSKOU....pre VÁS.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album S LÁSKOU....pre VÁS. .

Žiaci VII. A sa s chuťou zapojili do 6. ročníka výzvy Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok. Veríme, že naše darčeky niekoho neznámeho potešia a prispejú k tomu, aby bol svet krajší a lepší. Pripravili a zabalili sme s LÁSKOU aj vy prijmite s LÁSKOU !

• Náboj Junior

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Náboj Junior.

Náboj Junior - medzinárodná matematicko – fyzikálna súťaž určená pre 4 - členné tímy žiakov ôsmeho a deviateho ročníka sa konala 24. 11. 2023 v priestoroch Gymnázia B. S. Timravy Lučenec. Súťaže sa zúčastnilo 24 tímov v Lučenci a 482 tímov v SR. Našu školu reprezentovali 2 družstvá: tím B - 10.m LC - Š. Hliva, S. König, L. Korená, M. Rojík – 169. miesto v SR tím A: 14.m LC . - R. Hanus, N. Nôtová, T. Jedlička, D. Grňová  -294. miesto v SR

• Finančná gramotnosť- dôležitá súčasť života

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Finančná gramotnosť- dôležitá súčasť života .

Vedieť sa orientovať vo svete peňazí je pre budúcnosť každého z nás veľmi dôležité. Dievčatá zo SŠ v Detve zavítali medzi nás, aby našich žiakov naučili orientovať sa vo výplatnej páske, porozprávali nám o sporení a investíciách a previedli nás svetom úverov a dlhov. Našu pozornosť otestovali kvízom Kahoot. Všetkých pozorných žiakov odmenili sladkou odmenou alebo malým darčekom.