• NOC V ŠKOLE

• Do fotogalérie bol pridaný nový album NOC V ŠKOLE.

KINO + PIZZU + KVÍZY+ SÚŤAŽE + NOC v ŠKOLE a veľmi VEĽA ZÁBAVY zažili žiaci 7. B triedy spoločne so svojou triednou pani učiteľkou.

• Opakovacia MATEMATIKA

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Opakovacia MATEMATIKA.

Milí žiaci 2. až 9. ročníka .

Zopakujte si matematiku z minulého školského roku a zapojte sa do súťaže OPAKOVACIA MATEMATIKA o tieto ceny: - 1.000 EUR pre školu - PlayStation 5 pre žiakov.  Žreby do súťaže získate tak, že si zopakujete súbor zábavných úloh z minulého školského roku. Nezaberie vám to viac  ako 5 minút denne. Súťaž nájdete na odkaze: https://www.bezkriedy.sk/matematika-sutaz Účasť v súťaži aj používanie BezKriedy je úplne zadarmo a čím viac žrebov získame, tým máme vyššiu šancu vyhrať 😊

Držíme palce v súťaži a prajeme veľa zábavy. Súťaž sa končí 13. októbra 2024, na riešenie máte ešte 4 dni.

Tak sa dajte konečne do toho !

• VLASTIVEDU sa učíme VONKU

• Do fotogalérie bol pridaný nový album VLASTIVEDU sa učíme VONKU .

Koľké máme storočie? Aká udalosť sa stala v 16. storočí na našom území? Čo je to časová priamka? Odpovede na tieto historické otázky hľadali štvrtáci na školskom dvore. A keďže sú to múdre hlavičky, tak ich veru aj našli. VŠETCI !

• SPOOKY FACES

• Do fotogalérie bol pridaný nový album SPOOKY FACES.

Pod vedením pani učiteľky Aleny Vranovej sa na hodinách výtvarnej výchovy podarilo žiakom 7. B a 7. A vytvoriť tieto zábavné autoportréty.

• Bezpečná cesta do školy

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Bezpečná cesta do školy.

V ŠKD sme sa venovali dopravnej výchove v týždennom projekte: BEZPEČNÁ CESTA DO ŠKOLY. Učili sme sa pravidlá cestnej premávky, dopravné značky, navštívili sme dopravné ihrisko v Detve, zvládli sme aj jazdu zručnosti na bicykli a kolobežke.

• DIKTÁTY bez pera

• Do fotogalérie bol pridaný nový album DIKTÁTY bez pera .

Diktáty bez pera? Áno ! Žiaci 3. až 9. ročníka sa zapojili do súťaže OPAKOVACIE DIKTÁTY na platforme BEZKRIEDY a precvičujú si PRAVOPIS na počítačoch. Okrem dobrého pocitu a perfektného ovládania pravopisu majú šancu získať i pekné vecné ceny.

• Vyhodnotenie dobrovoľnej zbierky BIELA PASTELKA

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Vyhodnotenie dobrovoľnej zbierky BIELA PASTELKA.

Vážení rodičia, starí rodičia, priatelia školy, zamestnanci školy, milí žiaci. Dovoľte nám , aby sme sa vám touto cestou z celého srdca poďakovali za spoluprácu pri verejnej zbierke Biela pastelka 2024. Nesmierne si vážime vašu pomoc, vďaka ktorej môže BIELA PASTELKA písať krajšie príbehy v životoch nevidiacich a slabozrakých ľudí. Naši dobrovoľníci Richard Hanus, Natália Harčárová a Sofia Rubintová vyzbierali pre Úniu nevidiacich a slabozrakých 237,65 €, čo je najvyššia suma v doterajšej histórii zbierky. Ďakujeme vám za vašu štedrosť,  ľudskosť, pozornosť a empatiu.